Víno jako firemní dárek

banner-na-stranku-2

 

Při výběru vánočních firemních dárků se zamyslete nad tím, co by potěšilo vás samotné. A reklamní kalendář to asi nebude. Určitě souhlasíte, že nejlepší dárky jsou ty, které se dají sníst nebo vypít. Co takhle láhev kvalitního vína v krásném obalu s vlastní etiketou?

Postaráme se o vás od A do Z


Postaráme se o vás, chceme, abyste byli vy i vaši partneři spokojení. Začneme výběrem vína tak, aby odpovídalo příležitosti. Pak už stačí jen hezky zabalit, přidat etiketu s logem vaší firmy a poslat ho za vámi.

Nekupujte zajíce v pytli

Pokud jste z Plzně a okolí, mohu za vámi přijet až do firmy a vybereme něco podle vaší chuti. Jestli to máte z ruky, napište mi, vytipujeme pár favoritů a pošlu vám vzorky.

Balení

Výborné víno máme vybráno. Teď už ho jen zabalit. Vybrat si můžete jednoduché kartonové (zelené, modré a vínové) i luxusní dřevěné obaly na 1 nebo 2 láhve.

Etikety

Chcete něco originálního, svého? Přidejte vinnou etiketu nebo visačku se svým logem. Vytvoříme vám grafický návrh na míru, stačí, když nám pošlete podklady.

Daňově uznatelný náklad


Jsme plátci DPH, takže si můžete uplatnit odečet DPH z ceny vína.

Legislativní okénko

Dodávané zboží splňuje podmínky reklamačního/propagačního předmětu, který je možno uplatnit jako daňový náklad dle zákona o Daních z příjmů č. 586/1992 Sb., §25 odst. 1 písm. t.

Náklady na dary se nepočítají za daňově uznatelný základ, ale existuje tady skulinka v podobě reklamních a propagačních předmětů, které jsou opatřeny logem vaší firmy a nepřesahují hodnotu 500 Kč bez DPH.

 

Napište nám, jaké jsou vaše představy, ozveme se vám. určitě něco vmyslíme.

 

Nevyplňujte toto pole:

 

 

S láskou k vínu
Čeněk P. 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení